Polecamy
Polecamy
 • Oszustwa ubezpieczeniowe

  Oszustwa ubezpieczeniowe

  Od 2009 roku do kwietnia roku bieżącego, 48 letnia mieszkanka limanowszczyzny prowadziła w Limanowej firmę ubezpieczeniową, która między innymi pośredniczyła w zawieraniu umów ubezpieczenia OC pojazdów.

  Czytaj dalej...

 • Aplikacja mobilna „Małopolska Janowi Pawłowi II”

  Aplikacja mobilna „Małopolska Janowi Pawłowi II”

  Program uroczystości kanonizacyjnych, papieskie miejsca, które warto zobaczyć i wiele innych przydatnych informacji dla pielgrzymów – wszystko to można znaleźć w bezpłatnej aplikacji mobilnej „Małopolska Janowi Pawłowi II” .

  Czytaj dalej...

 • Informacje dla pielgrzymów przed kanonizacją

  Informacje dla pielgrzymów przed kanonizacją

  Niedzielną kanonizację poprzedzi „biała noc modlitwy”. Rozpocznie się ona w sobotę o godz. 21.00 w 11 kościołach śródmieścia Rzymu. Animacja liturgiczna w języku polskim prowadzona będzie w kościele św. Agnieszki in Agone

  Czytaj dalej...

 • Inspiracje - wernisaż wystawy w Limanowej

  Inspiracje - wernisaż wystawy w Limanowej

  Dnia 26 kwietnia odbędzie się wystawa prac Mariana Ślazyka ze Słopnic. Nosi ona tytuł Inspiracje i jest ona podsumowaniem 20 lat pracy twórczej artysty. Marian Ślazyk urodził się w 1959 roku w Słopnicach.

  Czytaj dalej...

 • III Amatorski Rajd Konny o Puchar Beskidu Wyspowego

  III Amatorski Rajd Konny o Puchar Beskidu Wyspowego

  Serdecznie zapraszamy na "III Amatorski Rajd Konny o Puchar Beskidu Wyspowego", który odbędzie się 26 kwietnia 2014 r. w Mszanie Górnej. Impreza pod honorowym patronatem m.in. Jana Puchały Starosty Limanowskiego.

  Czytaj dalej...

 • Wysokie miejsca uczennic

  Wysokie miejsca uczennic "Ekonoma" w Małopolskim Konkursie Czytelniczym

  Sukcesem uczniów ZS nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej zakończyła się tegoroczna edycja Małopolskiego Konkursu Czytelniczego.W tym roku uczniowie sprawdzali swoją wiedzę na temat lektury Granica Zofii Nałkowskiej.

  Czytaj dalej...

 • Telebim - nowe narzędzie promocji miasta

  Telebim - nowe narzędzie promocji miasta

  Miasto Limanowa uzyskało dofinansowanie w wysokości 95% na realizację projektu pod nazwą „Telemost pomiędzy Limanowa i Dolnym Kubinem”, którego całkowita wartość to około 32 tys. euro. Limanowa i Dolny Kubin to miasta

  Czytaj dalej...

 • ZAPROSZENIE na 3 Bieg Ziemi Limanowskiej

  ZAPROSZENIE na 3 Bieg Ziemi Limanowskiej

  Niebawem, bo już 1 maja 2014 r. odbędzie się 3 Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II. W tym roku Honorowy Patronat nad biegiem objęli: Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskup Andrzej Jeż oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa.

  Czytaj dalej...

 • I Zawody Piłki Nożnej Ulicznej

  I Zawody Piłki Nożnej Ulicznej

  Już 2 maja 2014 r. podczas Limanowskiego Pikniku Majowego odbędą się I Zawody Piłki Nożnej Ulicznej organizowane przez Limanowskie Stowarzyszenie „SPORTOVO”.

  Czytaj dalej...

 • Przegląd Artystyczny „MaGa” – podsumowanie

  Przegląd Artystyczny „MaGa” – podsumowanie

  Za nami trzy konkursy zorganizowane w ramach „I Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży MaGa –Młodzi artyści Gminy atakują”. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy rywalizowali w konkursie śpiewu, tańca nowoczesnego i scenek teatralnych.

  Czytaj dalej...