Śladami Roberta Kubicy”

 W dniu 20 września 2019 r. na placu parkingowym przy ZSTiO w Limanowej odbyły się zawody kartingowe „Śladami Roberta Kubicy” - Małopolska Międzyszkolna Liga Kartingowa.

W zawodach wzięło udział po 5 osób z każdej ze szkół biorących udział w imprezie.  Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej.

W kategorii indywidualnej zwyciężył Adrian Dziurdzia z CKP Kraków (wynik 00:55,43), drugi był Grzegorz  Stasianek z ZSS Nowy Sącz (00:55,78), a trzeci Krzysztof Długosz z ZSS Nowy Sącz (00:57,10). W kategorii zespołowej zwyciężyła drużyna z Krakowa z sumą czasów 04:53,27 , drugą była drużyna z Nowego Sącza z łącznym czasem 04:58,92 , a trzecia z Limanowej z czasem 05:13,00.

Po ogłoszeniu wyników wręczono nagrody i udekorowano zwycięzców. Kolejna edycja zawodów odbędzie się w październiku w Krakowie.

Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu, Centrum Kształcenia Praktycznego z Krakowa, a współorganizatorem Stowarzyszenie „Sądecka Samochodówka”. Patronat honorowy nad zawodami sprawował starosta limanowski Mieczysław Uryga

 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Tagi: ,