Radosny Dzień Dziecka z Gminą Limanowa !

 Kilkuset  uczestników zgromadził Gminny Dzień Dziecka "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom". W niedzielę 28 maja br. na stadionie sportowym w Starej Wsi najmłodsi świętowali swój szczególny dzień wraz z rodzicami, a na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji. Uroczystego otwarcia Dnia Dziecka z Gmina Limanowa dokonali Wicewójt Gminy Limanowa  Marian Mąka, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński, Sekretarz Gminy Marek Ziaja oraz Radny Gminy Limanowa Marek Młynarczyk, którzy złożyli najmłodszym życzenia z okazji ich święta życząc wspanialej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas wspólnego świętowania Dnia Dziecka z Gminą Limanowa.Następnie wręczono statuetki, nagrody i dyplomy laureatom tegorocznej IV edycji Gminnego Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa "MaGa" , po czym na scenie prezentowali się młodzi wykonawcy z gminnych szkół.

W trakcie jak zawsze można było wrzucić los w loterii, skorzystać z darmowych urządzeń rekreacyjnych , czy też uczestniczyć we wspólnej zabawie z animatorami  - był zabawy w skręcanie baloników , malowanie twarzy, konkursy z nagrodami,  darmowe lody ufundowane przez Firmę "Koral" i  soczki od Firmy "Tymbark" . Specjalny pokaz z udzielania  pierwszej pomocy zaprezentowali zebranym członkowie OSP Stara Wieś I, na czele z Komendantem jednostki Danielem Zagrodzkim.

Niezwykłą atrakcją tego szczególnego dla najmłodszych dnia była paleta barw na niebie - kolorowe proszki w dłoniach dzieci zdziałały cuda, czego dowodem były wielobarwne postacie w które przeobrazili sie najmłodsi. W ruch ruszyły aparaty fotograficzne oraz  telefony i pamiątkowym zdjęciom w wielokolorowej odsłonie nie było końca. Kolorową zabawę najmłodszym  zapewniła Firma "Firewall Music" Kamila Pajora .

Po kolorowym szaleństwie przyszedł czas na losowanie nagród w loterii , wspaniałe cenne nagrody  - gry planszowe, piłki, hamaki, plecaki, deskorolki, słuchawki, głośniki, mp3 oraz tablety powędrowały do największych szczęśliwców tego dnia. Uśmiechnięte buźki maluchów i zadowolone twarze rodziców i opiekunów  były dowodem radości za wygrane w loterii.


Prezentującym sie na scenie młodym artystom i ich  opiekunom oraz wszystkim uczestnikom Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi  zarówno tyj młodszym, jak i starszym dziękujemy za wspólną zabawę z Gminą Limanowa  ..i cóż zapraszamy ponownie za rok !
 


źródło: Gmina Limanowa
 
AKTUALNOŚCI
INNE
KULTURA
OŚWIATA
System powiadomień SMSProfil nabywcy - zamówienia publiczneOdkryj Beskid WyspowySzlaki turystyczne małopolskiRodzina 500+Odbiór odpadówGISONKonkurs fotograficznyZimowe utrzymanie dróg
 
Tagi: ,