NABÓR DO CANTICUM IUBILAEUM

    Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM ogłasza nabór do wszystkich głosów.  Zainteresowani mogą przyjść na próby w każdy wtorek i piątek o 18:30 do sali w Domu Pielgrzyma przy limanowskiej bazylice. Rekrutowane są osoby od 15 roku życia. Kandydat przyjmowany jest na miesięczny okres próbny. Po takim czasie dyrygent w porozumieniu 

z zarządem, decyduje o przyjęciu do danego głosu. Oprócz regularnych prób chórzyści uczestniczą także w zajęciach z emisji głosu. 
  Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM działa przy limanowskiej bazylice już blisko 20 lat pod batutą Marka Michalika. W 2018 roku będzie świętował swoje 20. urodziny. Zespół prężnie się rozwija, koncertując w kraju i za granicą. Zespół oklaskiwany był na Śląsku, Kaszubach, Wybrzeżu, Podhalu i wielu innych zakątkach kraju. Do tej pory chór odwiedził Niemcy, Austrię, Słowację, Włochy, Węgry, Rumunię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć i nagród. Nagrał trzy płyty CD. Ostatnia wydana w 2016 r. pt. "Pani nasza Limanowska", została zgłoszona do nominacji w nagrodach Związku Producentów Audio Video - Fryderyki 2017. Limanowski chór CANTICUM IUBILAEUM cieszy się uznaniem w całym kraju. Chętnie zapraszany jest do różnych miejsc i do zaprezentowania się przed liczną publicznością. Z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia swoje specjalne słowo, życzenia i błogosławieństwo przesłał Papież Franciszek. 
 W 2017 roku zespół ma bogate plany koncertowe, dlatego serdecznie zaprasza chętnych 
i zainteresowanych do włączenia sie w działalność Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM. 
 
Tagi: ,