Trening zawodników AMP FUTBOL przy młodej publiczności

 Trening zawodników AMP FUTBOL przy młodej publiczności

Licznie zgromadzona na Orliku w Kasinie Wielkiej młodzież mogła podziwiać na żywo umiejętności drużyny Amp Futbol GKS Góra. Większość zebranych była pod ogromnym wrażeniem sprawności zawodników Amp Futbolu. Na koniec treningu Reprezentacja Orlika rozegrała mecz towarzyski. Wynik tego meczu był najmniej istotny dla obu drużyn. Liczyła się dobra zabawa i świetna integracja wszystkich zebranych. 
Pod koniec spotkania wszystkich zebranych swoja obecnością zaszczycił Wójt Gminy Mszana Dolna - Bolesław Żaba, który serdecznie przywitał gości z Góry w Kasinie Wielkiej. Zawodnicy otrzymali od wójta upominki związane z regionem; w zamian zawodnicy goszczący na Orliku przekazali gospodarzowi gminy pamiątkową koszulkę z podpisami. W imieniu społeczności ORLIKA głos zabrał animator Artur Żaba, dziękując zawodnikom za wspaniałe spotkanie i mecz towarzyski, jednocześnie życzył gościom pomyślności i dalszych sukcesów sportowych. 
W tym miejscu kierujemy także wielkie słowa podziękowania za ogromną życzliwość Pani Dyrektor ZPO w Kasinie Wielkiej, Janinie Ziemianin, która udostępniła zawodnikom GKS Góra nocleg w obiekcie szkoły – wyrazy wdzięczności przekazuje animator.
Artur Żaba
 
Tagi: ,