PRZEDSTAWICIELE STAROSTWA POWIATOWEGO W LIMANOWEJ Z WIZYTĄ W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

 Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego Marek Aleksander przyjął w piątek 22. października delegację Starostwa Powiatowego w Limanowej. Na spotkaniu z udziałem Panów: Członka Zarządu Powiatu Limanowskiego Czesława Kawalca, Dyrektora Wydziału Edukacji Artura Krzaka, Przewodniczącego Komisji Edukacji Stefana Hutka oraz Radnych Artura Żaby i Grzegorza Wójcika omawiano kwestie związane z praktyczną nauką zawodu, przygotowującą młodzież do wejścia na rynek pracy. Członkowie delegacji mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi pracowniami Centrum oraz ofertą edukacyjną i szkoleniową.

Jesteśmy otwarci na współpracę również z sąsiednimi powiatami, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał techniczny i kadrowy – powiedział dyrektor Marek Aleksander.

Ad vocem dyrektora Przewodniczący Komisji edukacji Stefan Hutek stwierdził, że spotkanie stawia konieczność, by kontynuować dalszą współpracą dającą doskonałe warunki edukacji młodzieży i dorosłych z powiatu limanowskiego.

Ta niezwykle cenna i potrzebna inicjatywa przyczyni się z pewnością do wymiany doświadczeń i uatrakcyjnienia kształcenia praktycznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: ,