III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

 W dniu 9 lutego 2016 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej pod Honorowym Patronatem Jana Puchały -  Starosty Limanowskiego odbył się III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego .

Główne cele tego przedsięwzięcia to:doskonalenie znajomości języka angielskiego,motywowanie uczniów do nauki języka,rozwijanie umiejętności niezbędnych na egzaminie gimnazjalnym,nawiązywanie współpracy ze szkołami w regionie.
W konkursie wzięło udział 61 uczniów i uczennic z 23 gimnazjów z Powiatu Limanowskiego, którzy wykazali się dobrym poziomem umiejętności językowych. A oto wyniki konkursu:
I miejsce – Monika Wilczek - Zespól Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej – nauczyciel prowadzący:. p. Ewa Binek
II miejsce – Klaudia Pawlik – Gimnazjum w Męcinie – nauczyciel prowadzący :p. Magdalena Pałka
III miejsce - Natalia Michura – Gimnazjum w Męcinie - nauczyciel prowadzący :p. Magdalena Pałka
Wyróżnienie 1 – Magdalena Wojcieszczak – Zespól Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej – nauczyciel prowadzący:p. Monika Futiakiewicz
Wyróżnienie 2 – Roksana Florek – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi – nauczyciel prowadzący: p.Wiesława Halat
Po zakończeniu konkursu, który trwał 60 minut, młodzież w nim uczestnicząca miała okazję zobaczyć krótką formę teatralną w języku angielskim, zaprezentowaną przez uczniów ZSTiO pod kierunkiem p. Tomasza Postrożnego, oraz dwie prezentacje multimedialne, również w języku angielskim.
Finaliści, ich nauczyciele prowadzący oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz wydawnictwo Macmillan. Nagrody zostały wręczone przez p. Artura Krzaka, Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu w Starostwie Powiatowym w Limanowej.
Organizatorzy Konkursu mają nadzieję, że wszyscy uczestnicy miło i ciekawie spędzili czas w ZSTiO Limanowa , niezależnie od ilości zdobytych punktów.
Osobami odpowiedzialnymi za organizację i przebieg imprezy byli nauczyciele języka angielskiego w ZSTiO w Limanowej: p. Anna Franczyk – Struzik, p. Małgorzata Kokot, p. Tomasz Postrożny.