Siatkarze z Kasinki Mistrzami Gminy!

 28 października w Szkole Podstawowej w Łętowem rozegrano Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wystartowało sześć zespołów: Mszana Górna 1, Kasinka Mała 1, Lubomierz 1, Łętowe, Olszówka oraz Raba Niżna. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy - po trzy zespoły, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup walczyli o miejsca 1-2, a zespoły które uplasowały się na drugim miejscu w grupie, walczyły o lokaty 3-4.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco.

1. miejsce – Kasinka Mała 1 (opiekun Łukasz Szlachetka)

2. miejsce – Olszówka (Piotr Kowalik)

3. miejsce – Łętowe (Maciej Potaczek)

4. miejsce – Mszana Górna 1 (Anna Godawska)

5-6. Raba Niżna, Lubomierz 1

Nagrody dla najlepszych, ufundowane przez Urząd Gminy Mszana Dolna, wręczyli młodym siatkarzom: dyrektor szkoły Krystyna Masłowiec oraz wójt Bolesław Żaba.

Siatkarskie zmagania cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły z Łętowego, którzy licznie dopingowali nie tylko swojej drużynie, ale również pozostałym ekipom – z zadowoleniem podkreślają organizatorzy. Dzięki naszym paniom kucharkom udało się również przygotować pyszny poczęstunek dla wszystkich małych sportowców.  Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wcielili się w rolę sędziów stolikowych, co w znaczącym stopniu usprawniło przebieg zawodów. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się organizacji imprezy. Zwycięzcom z Kasinki Małej gratulujemy wygranej i życzymy im powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 5 listopada w Mordarce.  

 

                                                                                                                      Maciej Potaczek

Tagi: ,