Newsy z Lubomierza‏

Klient najważniejszy!

Trochę późno w tym roku, bo dopiero pod koniec listopada, w Gorce zawitał pierwszy śnieg. To sygnał, że sprzęt narciarski najwyższa pora przygotować już do sezonu.

Stacja narciarska Lubomierz SKI bardzo intensywnie przygotowuje się na przyjęcie pierwszych klientów. Oprócz liftingu strony internetowej, z którą startujemy lada moment, kończymy ostatnie prace inwestycyjne, mające na celu poprawę warunków narciarskich dla wszystkich użytkowników naszego stoku.

W trosce o bezpieczeństwo, wygodę i zadowolenie naszych klientów przed nowym sezonem na stacji Lubomierz SKI poczyniliśmy znaczące zmiany:

1). przeprofilowaliśmy dolną stację wyciągu dla dzieci - pozwoli to łagodniej hamować naszym milusińskim, zapewnia bezpośredni dostęp do bramki oraz eliminuje konieczność podchodzenia do peronu dla wsiadających

2). nadbudowaliśmy (podnosząc i wydłużając) najazd do peronu dla wysiadających na średnim wyciągu - znacznie złagodziło to końcowy dojazd do peronu i spowodowało, że "optycznie" jest on znacznie szerszy, a tym samym bardziej dostępny

3). przebudowaliśmy wjazd na parking - teraz jest utwardzony bezpośrednio od drogi, złagodzony i jednocześnie wydłużony, a przez to wjechać tam może każdy autobus.

Z takim zapleczem czekamy tylko na odpowiednie temperatury, aby zacząć śnieżyć….

Serdecznie zapraszamy!

Lubomierz SKI

 www.lubomierz.com