Złoto dla zawodników Klubu Sportowego Spektrum ze Słopnice

W dniu 14 kwietnia 2013 roku w hali sportowej KS Gorce Nowy Targ odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w tenisie stołowym. W rozegranych meczach wspaniale zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportowego Spektrum ze Słopnice Łukasz Matusiak oraz Adrian Kaim, którzy zdobyli złoty medal w grze podwójnej. Zawodnik Łukasz Matusiak  wywalczył dodatkowo  dla Słopnic dwa medale  w pozostałych kategoriach rozgrywek.
W Wojewódzkich Mistrzostwach w tenisie stołowym zawodnicy KS Spektrum Słopnice wywalczyli następujące miejsca w poszczególnych kategoriach: gra podwójna juniorów:     I miejsce -  MATUSIAK Łukasz i KAIM Adrian gra pojedyncza juniorów :     III miejsce - MATUSIAK Łukasz V miejsce -  KOŁODZIEJ Szymon  gra podwójna mieszana:   II miejsce - MATUSIAK Łukasz (KS SPEKTRUM Słopnice) i ZAWADZKA Emilia (UKS ROKICIE Szczytniki) Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!