Świetny występ w Mistrzostwach Województwa Juniorów oraz Kadetów w tenisie stołowym

W dniu 14 kwietnia 2013 roku w hali sportowej KS Gorce Nowy Targ odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Kadetów w tenisie stołowym. W turnieju brali udział najlepsi zawodnicy w tych kategoriach.

Zawody były podzielone na różne formy gry:
  • Gry pojedyncze
  • Gry podwójne
  • Gry mieszane
Zawodnicy Płomienia we wszystkich formach tych gier zajmowali czołowe miejsca. Niewątpliwie największym sukcesem był awans Jakuba Michalczyka na Półfinały Mistrzostw Polski z pierwszego miejsca. Poza sukcesem Kuby również świetnie zaprezentowali się inny zawodnicy. Dawid Rozum zajął wysokie V miejsce w grze pojedynczej oraz w parze z Kubą w grze podwójnej zajęli II miejsce. W kategorii kadetek również wysokie IV miejsce zajęła Kinga Kosmal  oraz Kinga Chyl  miejsce w przedziale 9-12. W grze mieszanej juniorów wysokie III miejsce zajęła Karolina Wyczółkowska z Tomaszem Nowakiem. Karolina zajęła również IV miejsce w grze pojedynczej oraz III w podwójnej z Sutor Gabrielą. W turnieju brali udział również : Krystian Gaik  (13-16) , Twaróg Mariusz ( 24-32) , oraz  Grzegorz Olesiak (13-16). Wyniki kadeci: Gra pojedyncza kadetów: 1. MICHALCZYK Jakub (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) 2. LIS Daniel (UKS Olesno) 3. KAPIK Krzysztof (KS PODWAWELSKI Kraków) 4. OSTANEK Michał (MKS SKAWA Wadowice) 5.-6. PIETRZAK Antoni (KS GORCE Nowy Targ) ROZUM Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) Gra podwójna kadetów: 1. WĘGRZYN Łukasz (KS SPEKTRUM Słopnice)/BŁĄKAŁA Paweł (UKS ZIELONKA Brzesko) 2. ROZUM Dawid/MICHALCZYK Jakub (obaj UKS PŁOMIEŃ Limanowa) 3. LECH Sylwester/CHOLEWA Dariusz (obaj UKS SOKÓŁ Żabno) TATARCZUCH Rafał/LIS Daniel (obaj UKS Olesno) Wyniki juniorzy: Gra podwójna mieszana: 1. BARTOSZ Giza/KŁAPUT Natalia (oboje KS BRONOWIANKA Kraków) 2. MATUSIAK Łukasz (KS SPEKTRUM Słopnice)/ZAWADZKA Emilia (UKS ROKICIE Szczytniki) 3.-4. SUBIK Filip (KS GORCE Nowy Targ)/GRAJNY Marta (ULKS LACHOWICE Lachowice) NOWAK Tomasz/WYCZÓŁKOWSKA Karolina (oboje UKS PŁOMIEŃ Limanowa)

Źródło: plomienlimanowa.pl