Podwójny sukces młodych tenisistów Płomienia

W dniu 7 kwietnia 2013 roku w hali sportowej KS Bronowianka Kraków odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w tenisie stołowym.

Pierwsze miejsce wywalczył zawodnik UKS Płomień Limanowa. Mistrzem Małopolski został Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa). Zdolny zawodnik wygrał ze swoimi starszymi kolegami, bo sam reprezentuje jeszcze kategorię żaków. Bartosz Sułkowski wraz z Dawidem Kosmalem wywalczyli mistrzostwo w grze podwójnej kategorii młodzików. Bartek jednocześnie uzyskał awans na półfinały Mistrzostw Polski które odbędą się w Krakowie 27 kwietnia. Z tego turnieju kwalifikuje się dwóch zawodników na Mistrzostwa Polski które rozegrane będą w Brzegu Dolnym w dniach 3-5 maja. W turnieju indywidualnym IX miejsce zajął Dawid Kosmal. XVII miejsce zajął Mateusz Twaróg. W zawodach startowało 47 zawodników. Gratulujemy! Gra pojedyncza młodzików: 1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) 2. PEREK Nikodem (PKS PORTA Kraków) 3. PAPIEŻ Filip (KS SPEKTRUM Słopnice) 4. ZAJĄC Jacek (niestowarzyszony) 5.-6. ZĘBALA Mateusz (KS BRONOWIANKA Kraków) BRATOWNIK Sebastian (LUKS SOBOLIK Sobolów) 7.-8. DZIEDZIC Piotr (KS SPEKTRUM Słopnice) MOREK Radosław (KS PODWAWELSKI Kraków) Gra podwójna młodzików: 1. SUŁKOWSKI Bartosz/KOSMAL Dawid (obaj UKS PŁOMIEŃ Limanowa) 2. MOREK Radosław (KS PODWAWELSKI Kraków)/ZĘBALA Mateusz (KS BRONOWIANKA Kraków) 3.-4. GEMBACZ Marcin/KAIM Michał (obaj KS SPEKTRUM KARPOL Słopnice) DZIEDZIC Piotr/PAPIEŻ Filip (obaj KS SPEKTRUM KARPOL Słopnice) Źródło: plomienlimanowa.pl