Kolejny sukces UKS KORYO Mszana Dolna

290 zawodników, 28 reprezentacji klubowych z 9 Państw wystartowało w sobotę 17.11.2012 r w zawodach taekwondo Ilyo Cup w Koszycach. UKS KORYO Mszana Dolna reprezentowało 20 zawodników, zdobyli 19 medali, 7 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych. Jako jedyny klub z Polski w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy czwarte miejsce wyprzedzając bardzo liczne reprezentacje zagraniczne. Nasza zawodniczka Sabina Kornaś została wybrana najlepszą zawodniczka turnieju w swojej kategorii wiekowej i wagowej. Zawodnicy: Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczęsnowska, Sabina Kornaś, Patrycja Kornaś, Krystian Kornaś, Bartłomiej Olajossy, Bartosz Krzysztofiak, Kamil Skolarus, Kamil Korarski, Przemysław Oczkowski, Sławomir Jania, Izabela Majerczyk, Mirosław Majerczyk, Klaudia Kujacz, Maksymilian Śmieszek, Kacper Piaskowy, Kacper Wacławik, Gabriela Dara, Julia Dara, Sara Kuś.
Wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje za wysokie wyniki sportowe. Źródło: www.powiat.limanowa.pl