Dzień Dziecka w Parku Małachowskich w Dobrej

 31 maja w Parku Małachowskich w Dobrej odbędzie się gminny Dzień Dziecka! 

Przygotowaliśmy wiele atrakcji. A wszystko z myślą o najmłodszych, by ten dzień zapadł na długo w pamięci Dzieci! Bądźcie z nami!

Organizatorem imprezy jest Gmina Dobra i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej, a partnerami są Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrej, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, GOPR o/Limanowa, Auto-Moto Klub Limanowa, a także firmy – sieć Sklepów Odzieżowych „Gracja”, Osada Konna ASSANYA, KORAL, TYMBARK.

Startujemy już o godzinie 9-tej, a bawimy się, aż do 19-tej!

Podczas imprezy na scenie, w godzinach od 9-tej do 12-stej odbywać się będzie XIX Przegląd Form Artystycznych, w którym udział wezmą dzieci z wszystkich szkół z terenu Gminy Dobra. Po zakończeniu PFA, ok godz. 12:00  zachęcamy do udziału w castingu do projektu pt.: „Poszukiwanie Artystycznych Pereł”, który realizowany jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Muzyka Świata Akord w ramach VIII edycji Gali Muzycznej „MOZART KONTRA SINATRA – AKTYWIZACJA INTEGRACJA PRZEZ SZTUKĘ”. Warto przypomnieć, że laureaci castingu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez Mirosława Witkowskiego, które odbywać się będą w GOK-u przez cały czerwiec. Warsztaty wieńczyć będzie wspólny koncert organizowany dnia 29 czerwca 2019 roku w Muszli Koncertowej w Parku im. Małachowskich w Dobrej. Projekt ma za zadanie integrować społeczność lokalną przy tworzeniu wydarzenia artystycznego. Jednocześnie osoby, której do tej pory nie miały szans pokazać swoich zdolności i umiejętności będą miały okazję zostać zauważone w szerszym kręgu. Chodzi stworzenie możliwie jak największego chóru integrującego dzieci, młodzież, dorosłych a także seniorów.

Równocześnie od rana w przestrzeni parku odbywać się  będzie Gminny Dzień Dziecka w Dobrej. Zapraszamy wszystkie dzieci jak również dorosłych do wspólnej zabawy. W trakcie imprezy prowadzone będą konkursy i zabawy z animatorami. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej przygotowanej przez GOPR, a także poczuć się jak Rafał Sonik w Dakarze podczas przejażdżki quadem.  Dla fanów motoryzacji Komenda Powiatowa Policji w Limanowej i Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrej zaprezentuje swoje pojazdy, a Auto Moto Klub Limanowa w porozumieniu z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu przygotowało szereg atrakcji, w tym m.in. miasteczko rowerowe, symulator dachowania czy pokazy pierwszej pomocy.

Warto wspomnieć, że wszystkie dmuchane atrakcje gratis!!! A w nich: activ center western, zjeżdżalnia Formuła 1, mini zjeżdżalnia Dinuś, suchy basen z piłeczkami, tor z przeszkodami, ścianka, wspinaczkowa, zamek do skakania Małpki, czy kostiumy sumo z matą.

Do zobaczenia 31 maja w Parku Małachowskich w Dobrej!!!

Tagi: ,