V Limanowskie Spotkanie Rodaków

 31 października w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej odbyło się już V Limanowskie Spotkanie Rodaków. Mottem spotkania były słowa „Tam dom Twój, gdzie serce Twoje”.


Przybyłych gości przywitał gospodarz Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, otwierając spotkanie, po czym przy pomocy prezentacji multimedialnej pokazał zgromadzonym, jak zmieniło się miasto na przestrzeni lat 2011-2018, a także opowiedział o największych planowanych inwestycjach.Po prezentacji, przed zgromadzonymi gośćmi, wystąpiła Agata Kuliś z zespołem, uzdolniona muzycznie limanowianka, laureatka wielu prestiżowych nagród i festiwali na arenie międzynarodowej. Koncert nagrodzony został gromkimi brawami publiczności.

Spotkanie zorganizowane zostało w przeddzień Dnia Wszystkich Świętych, by stworzyć możliwość uczestnictwa w nim jak największej liczbie gości (zarówno tym, którzy codzienność spędzają w Limanowej, jak również tym, których los rozrzucił po różnych zakątkach Polski i za granicami kraju). Organizacja wydarzenia w muzeum stworzyła niepowtarzalny, kameralny klimat.

Zapraszamy na fanpage Limanowskiego Spotkania Rodaków:
https://www.facebook.com/LimanowskieSpotkanieRodakow/

Wystarczy kliknąć "lubię to!", żeby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Tagi: ,