Już w najbliższy weekend Święto Gminy Limanowa!

 Ju z w najbliższy weekend tj. 18 i 19 sierpnia Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan zaprasza do Pisarzowej na kolejne, dwudniowe Święto Gminy Limanowa! 

W pierwszym dniu imprezy (sobota) wystąpią zespoły: „FORTE”, „STROJNI” oraz „LIFT”. O godzinie 21:00 ze swoim koncertem wystąpi GWIAZDA WIECZORU – ZESPÓŁ ENEJ. Zakończeniem sobotniego szaleństwa będzie dyskoteka z „FIREWALL MUSIC”.

Niedzielne świętowanie rozpoczniemy już od godz. 13:00 tradycyjnie, akcentem regionalnym. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy zaprezentują swój dorobek kulinarny i artystyczny. Następnie na scenie pojawią się Zespoły „KRUCA BANDA” oraz „TATRA”. W tym dniu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – dmuchanych zjeżdżalni, zabaw i konkursów z animatorami. Odbędzie się też losowanie cennych nagród w bezpłatnej loterii w której do wygrania będzie sprzęt AGD, artykuły sportowe oraz elektroniczne. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie ZESPÓŁ CLIVER. Na zakończenie wspólnego świętowania odbędzie się dyskoteka z SOUNDLIGHT TYMBARK.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy i regulaminem loterii - oba dostepne w załącznikach poniżej.

Pliki do pobrania

Tagi: ,