LIMANOWA NA WARSZTAT - wakacje z LDK

 Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w zajęciach i warsztatach podczas letnich wakacji, które rozpoczynają się już 25 czerwca 2018 roku. Jak co roku, na dzieci i młodzież czekać będą zajęcia i warsztaty, podczas których będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne.
W tym roku tematem przewodnim wakacyjnych warsztatów będzie Limanowa. Uczestnicy tworząc prace plastyczne czy nagrywając film nie tylko zapoznają się z różnymi technikami twórczości artystycznej, ale także odkryją na nowo Limanową. Zajęcia będą się odbywać nie tylko w salach warsztatowych LDK, ale również w plenerze dzięki czemu materiał wyjściowy i inspiracje będą na wyciągnięcie ręki.

Zainteresowani będą mogli również poznać tajniki łączności radiowej, gry na gitarze oraz szachów, a robotyka, która już na stałe zagościła w programie warsztatów LDK, ponownie objaśni zasady programowania i automatyki komputerowej.

Wszystkie zajęcia, za wyjątkiem Robotyki będą bezpłatne. Zachęcamy do zapisywania się do poszczególnych grup (osobno będą prowadzone zapisy na grupy lipcowe i grupy sierpniowe). Można to zrobić osobiście w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury (ul. Reymonta 3, p. I, pok. 46) bądź telefonicznie pod numerem 18 3371 603 w godzinach od 8:00 do 16:00. Termin zapisów mija 29 czerwca. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona i będzie się liczyć kolejność zgłoszeń.

Wszystkie warsztaty będą się odbywać w obecnej, tymczasowej siedzibie LDK przy ul. Reymonta3.

Oprócz oferty warsztatowej, na dzieci i młodzież czekać będą również seanse w kinie Klaps. W każdą środę, począwszy od 27 czerwca, o godz. 12:00 będą miały miejsce pokazy filmów familijnych, na które zapraszamy nie tylko najmłodszych, ale i całe rodziny. Bilety w cenie 5 zł, będzie można nabyć online za pośrednictwem strony internetowej LDK, lub w kasie kina Klaps.

Szczegóły na plakacie. 

Źródło: Limanowski Dom Kultury

Tagi: ,