Przed nami Gminny Dzień Dziecka - już w najbliższą niedzielę 27 maja!

 Przed nami Gminny Dzień Dziecka - już w najbliższą niedzielę 27 maja! - zdjęcie główne

Moc atrakcji dla najmłodszych, darmowe karuzele i dmuchańce, zabawy z animatorami, konkursy z mnóstwem atrakcyjnych nagród, bezpłatna loteria, występy muzyczne, taneczne i teatralne  - wszystko to czeka na najmłodszych uczestników Gminnych obchodów Dnia Dziecka, które odbędą się w najbliższą niedzielę 27 maja na stadionie sportowym  w Starej Wsi I. Początek świętowania Dnia Dziecka z Gminą Limanowa  -  o godz. 14.00.Gminny Dzień Dziecka jak co roku odbędzie sie pod hasłem "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom".  Uroczystość oprócz wielu atrakcji będzie również okazją do podsumowania tegorocznej V edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa  - "Młodzi artyści Gminy atakują". Podczas trwania imprezy laureatom tegorocznej edycji Przeglądu za wygraną wręczone zostaną nagrody pieniężne, a nagrody rzeczowe trafią do zdobywców tytułów „Grand Prix”. Ponadto młodzi wykonawcy uczestniczący w konkursach śpiewu, tańca i scenek teatralnych w ramach Przeglądu "MaGa" będą mieli okazję wystąpić na scenie ponownie - tym razem w nieco innym wymiarze, bo plenerze  i przed większą publicznością.

Podczas Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi jak co roku odbędzie się LOTERIA z atrakcyjnymi nagrodami! Uwaga – udział w loterii będzie bezpłatny, a najmłodsi wygrać będą mogli cenne nagrody m.in. plecaki, hulajnogi, deskorolki, piłki nożne, piłki do gry w siatkówkę i koszykówkę, słuchawki, powerbanki, głośni bluetooth, uchwyty do selfie czy gry planszowe.  Nagrodami w loterii będą też vouchery do sali zabaw „Smykolandia” w Limanowej oraz specjalnej dla najmłodszych Strefy 52 Paintball w Męcinie, a nagrodą główną będzie TABLET!

W trakcie trwania Dnia Dziecka odbędzie się również prezentacja sprzętu bojowego przez ochotników z OSP Stara Wieś I, a do wspólnej zabawy zachęcać będą najmłodszych animatorzy, którzy malować będą twarze, skręcać baloniki oraz organizować konkursy z nagrodami.

Podczas trwania imprezy najmłodsi całkowicie za darmo będą mogli skorzystać z urządzeń dmuchanych,  karuzeli , eurobungee, będą też kule wodne,  tor przeszkód , ścianka wspinaczkowa.

Na miejscu dostępne będą lody, wata cukrowa, popcorn, gofry oraz mała gastronomia, a także ufundowane przez sponsorów  - Firmę TYMBARK - soczki  oraz Firmę KORAL - lody!

Na dzieci czekamy już od godz. 14.00 życząc udanej zabawy!
Tagi: ,