Koncert z okazji Dnia Kobiet

 

Burmistrz Miasta Władysław Bieda serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 11 marca br. (niedziela) o godz. 18.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 – ul. A.Jordana 3.


W tym roku specjalnie dla Pań - Wielkie Koncertowe Show ABBA, czyli POLSKA ABBA. Półtoragodzinne widowisko, składające się z największych hitów legendy lat 70 i 80. Wciąż żywe przeboje w połączeniu z perfekcyjną choreografią i grą aktorską stworzą wyjątkowe show na Dzień Kobiet.

Koncert dedykowany jest kobietom z okazji ich święta, ale zapraszamy również osoby towarzyszące. Wstęp jest bezpłatny!O zespole ABBA SHOW słów kilka …

ABBA SHOW jako nieliczny z grona zespołów revivalowych może pochwalić się faktem, że jest bardzo podobny do oryginału. ABBA SHOW wygląda jak prawdziwa ABBA i gra jak prawdziwa ABBA. Główny człon zespołu tworzy małżeństwo - tak jak w oryginalnej ABBIE. Wszystko to spięte jest w autorską formę muzyczną z pogranicza teatru i musicalu. Zespół bardzo pieczołowicie dba o odtworzenie wszystkich szczegółów związanych z grupą ABBA. Jako jedyny posiada w swoich zbiorach wszystkie kopie kultowych kostiumów, w których pokazywała się ABBA podczas całej swojej kariery. Perfekcyjne brzmienie, aranżacje, prowadzenie koncertu oraz zachowanie na scenie do złudzenia przypomina wielką legendę ze Szwecji. Zespół nieprzerwanie koncertuje od 2000 roku.

Zespół ABBA SHOW o sobie …

...Staramy się bardzo mocno upodobnić do oryginałów. Nawet prywatnie posługujemy się ich imionami, jako pseudonimami. Oczywiście, tak jak w Abbie stanowimy pary małżeńskie, z tym wyjątkiem, że ja, jako Bjorn, ożeniłem się z Fridą. Cała nasza filozofia to wyglądać jak oni i grać jak oni.

...Każdy nasz koncert to wierne odzwierciedlenie oryginalnej Abby. Staramy się zachować ich stroje. Mamy wysokie buty na koturnach w stylu lat 70- tych, itp. Nasze aranżacje są jak najbardziej zbliżone do oryginału, a cały koncert, włącznie z układami choreograficznymi oraz prowadzenie koncertu, jest ściśle oparte na scenariuszu stworzonym na podstawie wnikliwych obserwacji rożnych materiałów koncertowych Abby. Mamy ich wiele, można powiedzieć, że niezła kolekcję. Także materiały filmowe, które nie były emitowane w żadnej TV i nie ukazały się na żadnym oficjalnym wydawnictwie.

 

ZAPRASZAMY!

Tagi: ,