NOWOROCZNA GALA KONCERT WIEDEŃSKI

 

Burmistrz Miasta Limanowa, serdecznie zaprasza na NOWOROCZNĄ GALĘ - KONCERT WIEDEŃSKI (OPERA, OPERETKA, MUSICAL, MUZYKA FILMOWA) - Woytek Mrozek Production.

W wykonaniu orkiestry i wirtuozów z Odessy „Tempi Moderni” oraz solistów i tancerzy Narodowego Teatru, Opery i Baletu z Odessy. Koncert odbędzie się 6 stycznia 2018 r. (sobota) o godz. 17.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 ul.Jordana 3.

Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie zabrzmią najpopularniejsze i największe przeboje Króla Walca Johanna Straussa takie jak aria Adeli, czy aria Barinkaya „ Wielka sława to żart”, duety wszechczasów m.in. „Usta milczą dusza śpiewa”, walce „ Nad pięknym modrym Dunajem”, „Wiedeńska krew”, polki „Trik Trak”, „Grzmoty i błyskawice” oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa jak i współczesną publiczność, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana,  miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji. Dodatkowo publiczność wysłucha arie i duety znanych musicali a także specjalnie przygotowane fragmenty światowej muzyki filmowej.  „KONCERT BISÓW W PIGUŁCE !!!” Tego nie można przeoczyć !!!Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych. 

Podczas Noworocznej Gali Koncertowej usłyszymy głosy solistów światowej sceny, tancerzy solistów baletu odeskiego a także jedną z najlepszych orkiestr europejskich Orkiestra Wirtuozi Odessy - łącznie 45 osobowy skład artystyczny. 

Wspaniali artyści, światowe głosy solistów, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

NOWOROCZNA GALA KONCERT WIEDEŃSKI


Wykonawcy:
Vitaliy Kovalchuk – dyrygent
Alina Vorokh – sopran
Gayane Arutyunian – sopran
Ekaterina Zimbaliuk  mezzosopran
Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu
Dimitry Mikheew – tenor
Alexandr Stryuk - baryton
6 tancerzy baletu 
Orkiestra Wirtuozi Odessy „Tempi Moderni”

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna koncertu:
https://www.youtube.com/watch?v=cFrmt3T3r98&feature=youtu.be

WSTĘP WOLNY – ZAPRASZAMY!

zródło:Miasto Limanowa

Tagi: ,