W sobotę TAURON rozgrzeje Limanową

 W sobotę, 18 listopada br. na Rynku w Limanowej odbędzie się rozgrzewający piknik TAURONA. Imprezę zorganizowano z okazji otwarcia punktu obsługi klienta. Motywem przewodnim pikniku jest gorący temat - ekologiczne sposoby ogrzewania domów i mieszkań.

 

 

 

Gdy robi się chłodno, dym, który wydobywa się z przestarzałych pieców, zatruwa powietrze. Jak temu zaradzić? Jak znaleźć rozwiązanie tego palącego problemu? TAURON wie, jak to zrobić i tą wiedzą będzie się dzielił z mieszkańcami Limanowej i okolic.

 

Na Rynku w Limanowej zaparkuje specjalna platforma, na której prezentowane są różne sposoby ekologicznego ogrzewania pomieszczeń.

 

Każdy będzie mógł nie tylko zapoznać się ze sposobem działania nowoczesnych pieców na ekogroszek, kotłów gazowych czy pomp ciepła. Udzielane będą również bezpłatne porady dotyczące montażu konkretnego ogrzewania w domu, czy mieszkaniu. Ogrzewania, które będzie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych konkretnego klienta.

 

Uczestnicy imprezy będą też mogli skorzystać z tabletów z kalkulatorem kosztów ogrzewania, przetestować inteligentne rozwiązania dla domu Smart Home i dowiedzieć się wszystkiego o korzystnej ofercie „Twoje 300” na prąd i gaz.

 

TAURON zaprasza na piknik zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wśród licznych atrakcji są m.in. konkursy z nagrodami, gorące napoje i popcorn oraz możliwość skorzystania z gogli wirtualnej rzeczywistości.

 

Dodatkowym atutem pikniku jest fakt, że podczas sobotniej imprezy TAURONA czynne będzie też biuro obsługi klienta przy ul. Piłsudskiego 62.  


TAURON zaprasza w sobotę, 18 listopada w godzinach od 10.00 do 16.00 wszystkich mieszkańców Limanowej i okolic zarówno na rozgrzewający piknik na Rynku jak i do biura obsługi.

 

Tagi: ,