Święto Zawodów

 Już w najbliższą środę tj. 15 listopada, zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej na kolejną edycję wydarzenia pn. „Święto Zawodów”. Patronat honorowy nad imprezą sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa i Starosta Powiatu Limanowskiego - Jan Puchała.

Impreza organizowana corocznie od kilku lat, prezentuje szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Limanowskiego, zachęcając gimnazjalistów do wyboru kształcenia w zawodzie. 15 listopada o godzinie 9:00, w sali gimnastycznej ZSTiO  gospodarz szkoły dyrektor Jan Skrzekut powita zaproszonych gości i wszystkich przybyłych wraz z opiekunami gimnazjalistów. Po uroczystym otwarciu Święta, młodzież będzie mogła zwiedzać stoiska prezentujących się szkół, a także zobaczyć pracownie ZSTiO w Limanowej.

Święto Zawodów to impreza powstała w ramach promocji projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce", którego obecnie realizuje się kontynuację. Prezentujące się podczas Święta Zawodów szkoły,  korzystają ze środków realizowanego projektu. Co roku stoiska i ekspozycje odwiedza około 1000 gimnazjalistów nie tylko z terenu Powiatu Limanowskiego.  Poprzez doroczne Święto Zawodów pokazujemy wyposażenie naszych pracowni oraz możliwości skorzystania z dodatkowych form wsparcia, jakie dają środki unijne. Pomagamy młodzieży gimnazjalnej dokonać wyboru szkoły. 

Zgłoszenia szkół przyjmowane są telefonicznie do 14 listopada br. w sekretariacie ZSTiO w Limanowej.

Tagi: ,