Przerwa technologiczna na Pływalni Limanowskiej

 W dniach od 4 do 11 września br. niecki basenowe na Pływalni Limanowskiej będą nieczynne. Jak co roku, w tym czasie nastąpi planowana PRZERWA TECHNOLOGICZNA. Wszystkich Klientów, zapraszamy do skorzystania z atrakcji basenowych dopiero od 12 września br.
- Od 4 września br. zaczynamy na basenie obowiązkowe prace konserwacyjno – remontowe. W tym czasie wykonane zostaną prace, których realizacja nie byłaby możliwa podczas codziennej eksploatacji pływalni - informuje Dawid Jasica dyrektor limanowskiej pływalni. - Przeprowadzona zostanie m.in. konserwacja niecek ze stali nierdzewnej, gdyż takie prace można wykonać tylko w momencie, gdy jest spuszczona woda. W głównej mierze prawidłowe funkcjonowanie basenów i obiektu zależy od tego co jest bezpośrednio pod nim. Tam znajdują się centrale wentylacyjne, zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych - wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej. Przerwa technologiczna jest więc okazją do przeglądu i konserwacji wszelkich urządzeń. Dodatkowo w trakcie przestoju odbywa się również czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych oraz prace remontowe.

Ważność wszystkich karnetów elektronicznych zostanie automatycznie przedłużona o czas przerwy technologicznej.

Pozostałe atrakcje KRĘGIELNIA, SQUASH, SALA BILARDOWA, SAUNA FIŃSKA i ŁAŹNIA PAROWA w dniach od 4 do 11 września są DOSTĘPNE w godzinach od 14.00 do 22.00.

Źródło: Pływalnia Limanowska

Tagi: ,