Limanowianin Artur Pietrzak zdominował kolejne zawody

 W ubiegły weekend (26-27 sierpnia 2017 r.) odbyła się VIII i IX runda Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w SuperEnduro Limanowianin Artur Pietrzak, członek klubu BKFM-FLOW zdominował kolejne zawody zajmując 1 miejsce.


Zawody odbyły się podczas Łódzkiego Pikniku Offroadowy połączonego z rozpoczęciem działalności Łódzkiego Centrum Sportów Offroadowych. Nowy obiekt to profesjonalny kompleks offroadowy, na którym przygotowano kilka torów, o zróżnicowanym układzie i charakterystyce, w zależności od uprawianej dyscypliny m. in.motocross, trial, rajdy cross country.

Wśród zawodników stających na starcie nie mogło zabraknąć limanowianina Artura Pietrzaka, który  ma na swoim sportowym koncie wygrany Puchar Polski w 2016 r. W kwalifikacji VIII i IX rundy udało mu się stanąć dwa razy na pierwszym miejscu podium, mimo problemów zdrowotnych w pierwszym dniu wyścigu. 

 Teraz czas na chwilową regenerację. Ostatnie zawody Pucharu odbędą się w Łodzi. Zdobyta do tej pory przewaga pukntowa nad rywalami pozwala Arturowi walczyć o Puchar Polski. Już w następnym sezonie będzie startować w najlepszej klasie w Polsce Junior.

 

Tagi: ,