Ewelina Lisowska i „Piękni i Młodzi” na 25-leciu Gminy Limanowa!

 

 
Ewelina Lisowska i „Piękni i Młodzi” na 25-leciu Gminy Limanowa! - zdjęcie główne
12 i 13 sierpnia Gmina Limanowa świętować będzie uroczyście jubileusz ćwierćwiecza istnienia. Dwudniowe Święto Gminy to m.in. występy zespołów muzycznych, prezentacje dorobku regionalnego, wybory MISS i MISTERA uroczystości,  loteria z mnóstwem atrakcyjnych nagród oraz szereg atrakcji dla najmłodszych.


 
Obchody 25-lecia istnienia Gminy Limanowa jako samodzielnej jednostki samorządu terytorialnego podzielone zostały na część oficjalną oraz część rozrywkową. Ta pierwsza będzie miała miejsce w Starej Wsi w sobotę 12 sierpnia, gdzie o godz. 10.00 w miejscowym kościele parafialnym odprawiona zostanie uroczysta msza św. z udziałem Chóru Mieszanego „Canticum Jubilaeum”, a po  niej w budynku Zespołu Szkół odbędzie się okolicznościowa sesja Rady Gminy Limanowa.
Po części oficjalnej o godz. 17.00 w Pisarzowej – obok stadionu sportowego LKS „Olimpia” rozpocznie się część artystyczno-rozrywkowa.
I tak, sobota to m.in. wybory Miss i Mistera imprezy. W tym roku wybory odbędą się pod hasłem „Gorączka sobotniej nocy”

Oczywiście pozostawiamy uczestnikom pełną dowolność interpretacji tematu – licząc na ich kreatywność ;). Aby wziąć udział w Konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i czytelnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres e-mailowy: promocja@gminalimanowa.pl.
WAŻNE!!! Osoby, które nie ukończyły 18 lat – bezwzględnie muszą załączyć do zgłoszenia zgodę opiekuna/rodzica.
Wyboru tej Najpiękniejszej i Najpiękniejszego dokona na miejscu Jury Konkursu, a zwycięzcom przyznane zostaną specjalne statuetki oraz  cenne nagrody.
Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie ze zgodą rodzica do pobrania w załącznikach poniżej.
 
Sobota to także koncerty zespołów: „Creative Band” i „Niegrzecni” , a o godz. 21.00 koncert Gwiazdy Wieczoru – EWELINY LISOWSKIEJ.

I to nie koniec sobotniego szaleństwa bowiem od godz. 22.30 „Firewall Music” zapewni wszystkim wspaniała zabawę podczas nocnego Piana Party.
 
Drugi dzień świętowania Jubileuszu 25-lecia Gminy - niedziela 13 sierpnia odbędzie się również w Pisarzowej obok stadionu LKS „Olimpia”, a rozpocznie on się regionalnym akcentem. Od godz. 13.00 odbywać się będzie Prezentacja Dorobku Kulturalnego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Limanowa, można będzie m.in. poznać dawne obyczaje i tradycje które pielęgnują i starają się zachować od zapomnienia członkinie KGW. Na scenie będzie również regionalnie i z tradycjami – w tym oto duchu wystąpi Zespół Regionalny „Kijom Worci” z Pisarzowej, a całkiem rozrywkowo i tanecznie zrobi się od godz. 17.00 za sprawą zespołów: „Babiorze”„Tatra” oraz „Awangarda Band” . Uroczyste obchody 25-lecia Gminy Limanowa zakończy występ Gwiazdy Wieczoru  - Zespołu „Piękni i Młodzi”.

Podczas niedzielnej zabawy odbędzie się tradycyjna już bezpłatna loteria z mnóstwem atrakcyjnych nagród, będzie tez wiele darmowych atrakcji dla dzieci, dmuchańce oraz wspólna zabawa z animatorami, a swój dorobek artystyczny prezentować będą twórcy ludowi.
Podczas trwania dwudniowego Święta Gminy w miejscu odbywania się imprezy w Pisarzowej dostępne będą stoiska gastronomiczne.
 
Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego świętowania 25-lecia Gminy Limanowa życząc udanej zabawy!
 
Tagi: ,