OFPT 2017 - zgłoszenia trwają!

 Limanowski Dom Kultury zaprasza do zgłaszania się do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej 2017, który już 13 sierpnia odbędzie się w Parku Miejskim w Limanowej. W limanowskim amfiteatrze zabrzmią dźwięki najpopularniejszych utworów z nurtu piosenki turystycznej, a także twórczość zaproszonych gwiazd: zespołów "Dom o Zielonych Progach" i "Na Bani".

 


Festiwal jest okazją nie tylko do zaprezentowania swojej twórczości i talentu, ale przede wszystkim do spotkań z artystami z całej Polski, którzy od trzech lat przyjeżdżają do Limanowej. Odwiedziło nas przeszło 80 wykonawców – od Mazur przez Podkarpacie aż po Małopolskę i nasz region, a gwiazdami Festiwalu byli Ania Rusowicz, Sławek Wierzcholski z Nocną Zmianą Bluesa, Łukasz Jemioła oraz zespół „Chwila Nieuwagi”.

Podobnie jak w ubiegłych latach, festiwal rozpoczną przesłuchania konkursowe, z których Jury wyłoni zwycięzców. Artyści zawalczą o atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe (PULA NAGRÓD TO AŻ 7000 zł!), a przede wszystkim o uznanie w oczach słuchaczy i widzów.

Do udziału w festiwalu zachęcamy zarówno zespoły jak i solistów. Zgłoszenia oraz załączone utwory w formacie mp3 lub CD, należy składać do 29 lipca 2017 r., na adres Limanowskiego Domu Kultury (ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa) lub mailowo na adres ofpt@ldk.limanowa.pl.


Wszelkie informacje, regulamin, karta zgłoszenia i aktualności dostępne na stronie 
www.ofpt.limanowa.pl.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej to nie tylko muzyka na najwyższym poziomie, ale również szczególna atmosfera i klimat turystycznych spotkań przy ognisku, i oczywiście dobra zabawa, które 13 sierpnia wypełnią cały limanowski park.

ZAPRASZAMY!

  

Autor: Limanowski Dom Kultury
 
 
Tagi: ,