DZIEŃ DZIECKA Z GMINĄ LIMANOWA JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ!

 Dzień Dziecka z Gminą Limanowa już w najbliższą niedzielę! - zdjęcie główne

LOTERIA z mnóstwem atrakcyjnych nagród, DARMOWE karuzele i zamki dmuchane, kraina zabawy z animatorami w "SMYKOLANDII"  - to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na najmłodszych podczas Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi I.  Wspólne świętowanie Dnia Dziecka z Gminą Limanowa odbędzie się w niedzielę 28 maja na stadionie sportowym , początek o godz. 14.00.
Gminny Dzień Dziecka pod hasłem "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom" będzie również okazją do podsumowania tegorocznej IV edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa  - "Młodzi artyści Gminy atakują", wręczenia nagród laureatom tegorocznej edycji Przeglądu oraz podziękowań opiekunom grup uczestniczących w konkursach z poszczególnych szkół. Ponadto młodzi wykonawcy uczestniczący w konkursach śpiewu, tańca i scenek teatralnych w ramach tegorocznej edycji Przeglądu "MaGa" będą mieli okazję wystąpić ponownie na scenie - tym razem w plenerze  przed większą publicznością.
Podczas Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi zaplanowano także "KOLOROWE SZALEŃSTWO" czyli Festiwal Kolorów z "Firewall Music" oraz ... - LOTERIĘ z atrakcyjnymi nagrodami!  W trakcie trwania Dnia Dziecka odbędzie się również prezentacja wozu strażackiego przez ochotników z OSP Stara Wieś I.
Na miejscu dostępne będą lody, wata cukrowa, popcorn, gofry oraz mała gastronomia, a także   ufundowane przez sponsorów  - Firmę TYMBARK - soczki  oraz Firmę KORAL - lody!
Na najmłodszych czekamy już od godz. 14.00 życząc udanej zabawy!