Aktywnie i z promocją na limanowskiej pływalni !

 Już od 25 stycznia br. zapraszamy wszystkich do odwiedzin Pływalni Limanowskiej i skorzystania z wyjątkowej oferty naszego obiektu.

 

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z myślą Klientach wypoczywających w czasie ferii, wprowadzona została "ZIMOWA RAMÓWKA PROMOCYJNA". 

W dniach od 25 stycznia do 20 marca br. wprowadzamy obniżki cenowe do 50% na wybrane bilety wstępu na pływalnię i pozostałe atrakcje.

 

 


Wszystkie Panie wykupując bilet „LADIES NIGHT”, wchodzą na baseny od poniedziałku do piątku w godz. od 20.00 do 22.00 za pół ceny. Dodatkowo w naszej ofercie dla Klientów indywidualnych, po raz kolejny pojawił się łączony bilet na baseny i sauny w cenie 10 zł, a dla korzystających z dodatkowych atrakcji pływalni mamy dostępne promocje na kręgielnię, bilard i squash!!!


- Wprowadzamy kolejną ofertę promocyjną dla Klientów Pływalni Limanowskiej. Cieszymy się niezmiernie, że nasza poprzednia obniżka cenowa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wprowadzając bilety rabatowe, chcemy w większym stopniu zachęcić Klientów do skorzystania z naszych atrakcji, szczególnie w okresie ferii zimowych - informuje Dawid Jasica, dyrektor pływalni. – Dodatkowo chciałbym poinformować, że w dniach od 6 do 12 lutego zapraszamy wszystkich a szczególnie naszych najmłodszych Klientów do zabawy na wodnym torze przeszkód WIBIT. W tych dniach przewidziane będą także zawody, pokazy i dyskoteka w wodzie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej i profilu na facebooku. Zapraszamy do aktywnego i miłego spędzania czasu na Pływalni Limanowskiej.

Regulamin