Ferie 2017 w Limanowej!

 Ferie w mieście nie muszą być nudne. Limanowscy uczniowie już wkrótce będą mieli okazję się o tym przekonać. Na okres od 30 stycznia do 10 lutego br. zaplanowano wiele atrakcji. Zapraszamy wszystkich, którzy nie chcą się nudzić i szukają pomysłu na ciekawe spędzenie czasu wolnego do zapoznania się z przygotowanym programem.


pobierz PROGRAM plik pdf

 

 

 

ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa zaprasza na „Ferie z karate”

Jak co roku w okresie ferii zimowych ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci i młodzież do udziału w NIEODPŁATNYCH TRENINGACH KARATE.


 

 

 

 

Treningi będą odbywać się będą przez cały okres ferii zimowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 - 17.00 i 17.00 – 19.00.

Miejsce: sala gimnastyczna Zespołu Szkół Samorządowych Nr 3, ul. Jordana 3 w Limanowej.


Zapraszamy do trenowania z najlepszymi – medalistami Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

 

 

PRZEŁAM BARIERY 
I ZRÓB KROK W SWOIM ROZWOJU 

 

 

 

 

  

 

Weź udział w zawodach narciarskich!

Serdecznie zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XII Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się we wtorek - 7 lutego 2017 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

 

 

Zgłoszenia (imię i nazwisko uczestnika, data urodzenia, adres zamieszkania, kategoria, nr telefonu, adres e-mail) Załącznik nr 1 do Regulaminu należy kierować osobiście do Urzędu Miasta Limanowa, ul. Jana Pawła II 9, Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki lub mailowo na adres: sport@miasto.limanowa.pl w terminie do 6 lutego 2017 r. do godz. 12.00. Nie przewiduje się zapisów w dniu zawodów.

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona (100 zawodników), decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Źródło :Miasto Limanowa

Tagi: ,