Najpiękniejsze spośród Zagórzanek

 

 
Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy od wyboru Zagórzańskiej Miss. Podczas dorocznej imprezy plenerowej Gminy Mszana Dolna „Zagórzańskie Lato” zaprezentowało się 9 kandydatek do tego zaszczytnego tytułu, spośród których komisja konkursowa wybrała tę najpiękniejszą. Werdyktem jury przez najbliższy rok koronę Zagórzańskiej Miss nosić będzie Monika Wsolak z Raby Niżnej. I Zagórzańską Wicemiss okrzyknięto Monikę Kucharczyk z Kasinki Małej. Obydwie panie  w ramach nagrody skorzystać mogły m. in. z profesjonalnej sesji fotograficznej. Efektami współpracy Magii Obiektywu oraz naszych miss dzielimy się dzisiaj z wszystkimi. Jest się bowiem czym pochwalić:
Monika Wsolak – Zagórzańska Miss 2016
Monika Kucharczyk  - I Zagórzańska Wicemiss 2016
 
Należy tutaj przypomnieć, że II Zagórzańską Wicemiss została Jolka Pajdzik z Mszany Górnej. Uczestnicy naszego gminnego święta w drodze głosowania wybrali Zagórzańską Miss Publiczności 2016. Została nią Kasia Piwowar z Mszany Górnej. 
Wielkie wyrazy uznania i gratulacje należą się również pozostałym pięknym dziewczętom startującym w konkursie: Ani Kowalczyk z Raby Niżnej, Sylwii Cieluch i Dorotce Kościelniak z Olszówki, Ali Młynarczyk z Lubomierza i Sylwii Gorczycy z Kasinki Małej, które dzięki swojej urodzie, ogromnej sympatii, otwartości i profesjonalizmowi dostarczyły nam wspaniałych wrażeń. Dziękujemy!
Magda Polańska
fot. Magia Obiektywu