Nastąpi przerwa technologiczna na Pływalni Limanowskiej

 W dniach od 1 do 9 września br. niecki basenowe na Pływalni Limanowskiej będą nieczynne. Jak co roku, w tym czasie nastąpi PRZERWA TECHNOLOGICZNA. Wszystkich Klientów, zapraszamy do skorzystania z atrakcji basenowych dopiero od 10 września br.

 

- Z początkiem nowego roku szkolnego, przeprowadzone zostaną obowiązkowe prace konserwacyjno - remontowe na Pływalni Limanowskiej – informuje Jan Puchała Starosta Limanowski. - W tym czasie wykonane zostaną prace, których realizacja nie byłaby możliwa podczas codziennej eksploatacji. Przepraszamy za powstałe niedogodności, ale w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz podwyższenia jakości świadczonych usług, niezbędne jest wyłączenie z użycia części obiektu - dodaje.

 

 

Pływalnia pracuje cały czas, także w nocy. Podczas przerwy technologicznej przeprowadzona zostanie m.in. konserwacja stali nierdzewnej, z której wykonane są niecki basenowe. Prace takie można przeprowadzić tylko w momencie, gdy jest spuszczona woda. W głównej mierze prawidłowe funkcjonowanie basenów i obiektu zależy od tego co jest bezpośrednio pod nim. Tam znajdują się centrale wentylacyjne, zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych - wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej. Przerwa technologiczna jest więc okazją do przeglądu i konserwacji wszelkich urządzeń. Dodatkowo w trakcie przestoju odbywa się również czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych oraz prace remontowe.


Pozostałe atrakcje:
SAUNA FIŃSKA, ŁAŹNIA PAROWA, KRĘGIELNIA, SQUASH,

SALA BILARDOWA – w dniach od 1 do 9 września  DOSTĘPNE w godz. od 8.00 do 22.00.
 

Ze względu na częściowe prace remontowe na kręgielni i łaźni parowej, mogą wystąpić również jednodniowe zamknięcia tych atrakcji.


- Wszystkich Klientów, zapraszamy do skorzystania z atrakcji basenowych od soboty 10 września 
- informuje Dawid Jasica p.o. dyrektora pływalni. - Ewentualnie, jeżeli nie wystąpią dodatkowe prace i zdążymy zrealizować zaplanowane zadania zgodnie z harmonogramem, Pływalnia z wszystkimi atrakcjami będzie dostępna już od 9 września br. O szczegółach będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej pływalni i fanpage'u facebook’a. Jednocześnie przypominam, że ważność wszystkich karnetów elektronicznych zostaje automatycznie przedłużona o czas przestoju technologicznego – dodaje.

 

źródło: powiat Limanowski

Tagi: ,