Wakacje w Limanowej

 Bogata i różnorodna oferta zajęć edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych sprawia, że najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli bezpiecznie, aktywnie i ciekawie spędzić wakacyjny, wolny czas. Zapraszamy do zapoznania się z programem przygotowanym na LATO 2016.

 

 

Jednostki kultury proponują dzieciom udział w bezpłatych zajęciach, które mają charakter, artystyczny i poznawczy. Są warsztaty teatralne, gitarowe, wokalne, ceramiczne, plastyczne, z robotyki, kaligraficzne i warsztaty robienia witraży. Na boiskach sportowych ORLIK przy 
ul. Z. Augusta i ul. Reymonta zostaną zorganizowane zajęcia sportowe otwarte, podczas których najmłodsi będą mogli rozgrywać pod opieką animatorów mecze piłki siatkowej i koszykowej oraz uczestniczyć w zajęciach aerobiku i rozgrywkach tenisa ziemnego. Atrakcją przez całe wakacje ma być wstęp wolny nabasen otwarty w Parku Miejskim. Organizowane wycieczki do atrakcyjnych miejsc w mieście i jego okolicy, wędrówki po szczytach Beskidu Wyspowego z pewnością urozmaicą wakacje. Temu przyczynić się ma uczestnictwo miasta w akcji Odkryj Beskid Wyspowy z promocją miasta na Miejskiej Górze w dniu 13 sierpnia br. Ponadto miasto partycypuje w kosztach organizacji wycieczek turystycznych pn. „Lato z Przewodnikiem” organizowanych przez PTTK o/Limanowa.


W programie na lato są także Koncerty OrganoweLato w Parku Miejskim czy zaproszenie na ŚWIĘTO MIASTA 2016. Przedstawiona na plakatach wakacyjna oferta pozwoli dzieciom i młodzieży wybrać ciekawe zajęcia w kręgu swoich zainteresowań. Mamy nadzieję, że dzieci i młodzież interesująco, przyjemnie i bezpiecznie wykorzystają czas wolny od zajęć szkolnych.

 

Życzymy udanego wypoczynku!