Wójt Gminy Limanowa Dzieciom 2016

 W najbliższą niedzielę 29 maja zapraszamy najmłodszych na Gminny Dzień Dziecka do Starej Wsi. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji m.in. bezpłatne wesołe miasteczko oraz animatorzy, a także loteria z atrakcyjnymi nagrodami. W trakcie odbędą się występy uzdolnionych uczniów ze szkół gminnych m.in. uczestników tegorocznej edycji III Przeglądu „MaGa”. Początek Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi o godz.14.00.

Tradycyjny Dzień Dziecka w Gminie Limanowa odbywać się będzie pod hasłem „Wójt Gminy Limanowa Dzieciom”. Z okazji święta na najmłodszych czekać będzie wiele niespodzianek  - atrakcje dmuchane, karuzele, bungee, kule wodne całkowicie za darmo, oprócz tego loteria gdzie tradycyjnie już do wygrania będą tablety, sprzęt elektroniczny m.in. słuchawki, mp3, artykuły sportowo-turystyczne m.in. hamaki, namioty, śpiwory, piłki nożne, deskorolki, torby i plecaki oraz gry planszowe iGADŻETY gminne.

Loteria odbywać się będzie w czasie trwania występów najmłodszych artystów z gminy, którzy ze śpiewem i tańcem zaprezentują m.in. to co pokazali podczas tegorocznego Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „MaGa – Młodzi artyści Gminy atakują”. Dzień Dziecka będzie też okazją do wręczenia zwycięskim placówkom III edycji Przeglądu "MaGa" głównych trofeów w kat. szkoł podstawowych - przypomnijmy jest to SP nr 2 w Męcinie  i gimnazjów - gdzie zwyciężyłoGIMNAZJUM w Mordarce.

W trakcie występów dzieci skorzystać będą mogły z darmowego wesołego miasteczka, zabawić się z animatorami  - będzie malowanie buziek, skręcanie baloników, pokaz baniek mydlanych i konkursy z nagrodami, a także poczuć się prawdziwym strażakiem - na miejscu bowiem OSP Stara Wieś udostępni wóz strażacki. Podczas trwania imprezy odbędzie sie zbiórka na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji dzieci - Krystiana Szewczyka i Julii Żołny.

Na miejscu, dostępne będą stanowiska z małą gastronomią, watą cukrową, popcornem, lodami włoskimi oraz goframi.

Uwaga ! Bezpłatnie na pierwszych uczestników czekać będą soczki Tymbark oraz lody Koral!

Zapraszamy do Starej Wsi ! Wspólną zabawę zaczynamy o godz. 14.00!