Dzień Dziecka w Limanowej

 Dużymi krokami zbliża się 1 czerwca – Dzień Dziecka. Do tego ważnego dnia przygotowania trwają już od dłuższego czasu, a wszystko po to by naszym milusińskim zrobić przyjemność i zaakcentować jak dzieci są dla nas ważne. Wszystkim dzieciom, tym młodszym i tym starszym, życzymy wszystkiego dobrego w dniu ich święta.

 

 

 

29 maja (niedziela) - Miejski Dzień Dziecka w Parku

W Limanowej świętowanie Dnia Dziecka rozpoczynamy już w sobotę tj. 29 maja br. piknikiem w Parku Miejskim. Są to główne miejskie obchody święta. Poniżej plakat:

 


 

 

30 maja (poniedziałek) - Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka

Turnieje szachowe już od kilku lat cieszą się wielką popularnością w naszym mieście. To na nich często są pierwsze prawdziwe emocje, pierwsze wygrane i przegrane, pierwsze łzy. Doświadczenie na całe życie… Dlatego nie mogło i w tym roku zabraknąć turnieju szachowego z okazji Dnia Dziecka, na który zapraszamy szczególnie małe dzieci, przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Zapisy trwają szczegóły poniżej :

 

 

 

31 maja (wtorek) - Turniej strzelecki z okazji Dnia Dziecka

W ramach akcji Dzień Dziecka na sportowo 31 maja br. w strzelnicy pneumatycznej w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1, zorganizowane zostanąZAWODY dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Zapisy trwają.

 

 

1 czerwca (środa) – Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej

Dzień Dziecka na pływalni to wspólna inicjatywa Starostwa Powiatowego i Miasta Limanowa. Z tej okazji od godz. 14.00-18.00 na parkingu przed pływalnią odbędzie się festyn a w nim: występy dzieci, pokazy ratownicze, pokazy strażackie, prezentacja pojazdów i motorów policyjnych, quady, dmuchane zjeżdżalnie. A od godz. 18.00 – 20.00 już na pływalni dyskoteka – ŚWIATŁO- DŹWIĘK. Zapraszamy – plakat promujący wydarzenie poniżej:

 

 

 

4 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka w Łososinie Górnej

Już tradycją stało się organizowanie atrakcyjnych festynów z okazji Dzień Dziecka w Łososinie Górnej w Zespole Szkół Samorządowych Nr 4. Również w tym roku dyrekcja szkoły zaprasza na festyn, a w nim: gry, zabawy, loteria fantowa dmuchane zjeżdżalnie, koniki, pokaz ratownictwa medycznego, pokaz strażacki, indywidualneZAWODY w strzelectwie sportowym, grill i mnóstwo konkursów. Impreza będzie miała charakter otwarty i trwała będzie od godz. 9.00 – 13.00.