Nowy, mocny spot PiS. Kijowski, Petru i Rzepliński nie będą zadowoleni – WIDEO

 foto: youtube.com/print screen
Prawo i Sprawiedliwość opublikowało nowy spot. Przekaz, jaki w nim zawarto, na pewno nie przypadnie do gustu liderowi KOD-u Mateuszowi Kijowskiemu, szefowi Nowoczesnej Ryszardowi Petru, Tomaszowi Lisowi oraz prezesowi Trybunału Konstytucyjnego – Andrzejowi Rzeplińskiemu. „Największymi przeciwnikami państwa są ci, którzy boją się, że mogą na tej zmianie stracić. Zwodzą Polaków, rozsiewają strach, napuszczają nas na siebie, manipulują zagraniczną opinią o Polsce” – mówi w nagraniu lektor, a przed oczami migają twarze „obrońców demokracji”.

Nowy spot PiS nosi tytuł „Daliśmy Wam słowo”. Przypomniano w nim realizację sztandarowych projektów ugrupowania rządzącego – program „Rodzina 500 +”, zniesienie obowiązku szkolnego dla sześciolatków, zakazanie odbierania rodzinom dzieci z powodu biedy, wprowadzenie podatku bankowego.

W dalszej części jest natomiast mowa o opozycji oraz wspierających ją środowiskach.

 

Największymi przeciwnikami państwa są ci, którzy boją się, że mogą na tej zmianie stracić. Zwodzą Polaków, rozsiewają strach, napuszczają nas na siebie, manipulują zagraniczną opinią o Polsce, chcą, by Polacy nadal pracowali na innych, mówią o obronie demokracji, a tak naprawdę bronią tego, co było przez ostatnie osiem lat

– mówi lektor.
Po tym przypomniano działania sędziego Rzeplińskiego.

 

Trybunał Konstytucyjny uprawia politykę i stawia się ponad prawem. Przecieki, konsultacje z opozycją, wydawanie wyroków w mediach. Polska potrzebuje dobrej zmiany, jednak nie są nią zainteresowani ci, którzy korzystają na ciągłym konflikcie

– podkreślono.

Na zakończenie padają słowa: „Jesteśmy otwarci na współpracę i kompromis. Nie poddamy się, zrealizujemy naprawę Rzeczypospolitej krok po kroku. Daliśmy Wam słowo”.

źródło: Niezależna.pl

Tagi: ,