Nowa ofensywa PiS: „Pozwólcie nam pracować”. Stanowczy apel do opozycji. FILM

 

 
Dodano: 22.01.2016 [09:38]
Nowa ofensywa PiS: „Pozwólcie nam pracować”. Stanowczy apel do opozycji. FILM - niezalezna.pl
foto: YouTube / Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość przystępuje do ofensywy. W najnowszym spocie odnosi się do debaty w Parlamencie Europejskim i rządów Platformy Obywatelskiej. „Demokracja jest dobra kiedy służy wam” - mówi lektor w filmie pt. „Pozwólcie nam pracować”.

Dynamicznie zrealizowany spot przypomina, że w wyborach Polacy postanowili, że samodzielną większość, bez konieczności tworzenia koalicji będzie miało Prawo i Sprawiedliwość.
 

- Wyobrażamy sobie, że po 8 latach Platformie ciężko oderwać się od stołków. I najlepiej przykryć to jakimś lotnym słowem - czyli rząd wybrany demokratycznie jest niedemokratyczny? - słyszymy w spocie PiS.

W dalszej części filmu przypomniane są różne afery z udziałem polityków Platformy Obywatelskiej. Lektor przypomina, że osoby, które dziś protestują przed rzekomym łamaniem wolności słowa i zasad demokracji, nie protestowali w obronie wolności słowa, gdy prezydent Bronisław Komorowski zaraz z Platformą Obywatelską „jednym ruchem wymienił KRRiT, by następnie wymienić prezesów i dyrektorów publicznych mediów”.

Przypomniano również wkroczenie policji i służb do tygodnika „Wprost”, do domu blogera, który prowadził satyryczną stronę internetową oraz fakt podsłuchiwania dziennikarzy.
 

- Tak jest, te rzeczy działy się, gdy oni rządzili. Zagraniczni politycy też nie oburzali się na sytuację w Polsce. Demokracja jest dobra kiedy służy wam. Kiedy obywatele protestowali przeciwko podnoszeniu wieku emerytalnego o demokracji zapomnieliście, lub gdy zostały zignorowane miliony podpisów ws. naszych dzieci – słyszymy w nowym spocie Prawa i Sprawiedliwości.

Film kończy się stanowczym apelem:
 

- Przed nami rozwiązania, które wszystkim pomogą bez względu na wiek i przekonania polityczne. Chyba wszystkim nam zależy, by było lepiej. Dlatego mamy jedną prośbę: Pozwólcie nam pracować. Damy radę.

ZOBACZ FILM:
 
źródło: Niezależna.pl