Grad medali dla mszańskich taekwondzistów

12 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej z serii Puchar Polski - Olsztyn Cup 2015. Wzięło w nim udział 250 zawodników z całej Polski, w tym 7 reprezentantów UKS KORYO Mszana Dolna (juniorzy i kadeci):  Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczęsnowska, Sabina Kornaś, Patrycja Kornaś, Kacper Piaskowy, Kamil Skolarus,  Maksymilian Śmieszek. Złote medale zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Maksymilian Śmieszek i Kacper Piaskowy; srebrny medal wywalczyła Sabina Kornaś, a brąz przywiozła z zawodów Patrycja Kornaś. Tuż za podium, na miejscu piątym, uplasowali się:  Karolina Szczęsnowska i Kamil Skolarus. Najlepszym zawodnikiem turnieju Olsztyn Open został Maksymilian Śmieszek, zawodnik UKS KORYO.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy! Sukcesy cieszą tym bardziej, że turniej stał na bardzo wysokim poziomie.