Gminny Dzień Dziecka - Stara Wieś I godz.14.00 Serdecznie zapraszamy !

31 maja  2015 roku  tj. w niedzielę  w Starej Wsi I - Rola z okazji Dnia Dziecka, odbędzie się piknik pod nazwą: Wójt Gminy Limanowa Dzieciom. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 14:00 na kompleksie boisk sportowych (pod kościołem). Główną atrakcją programową jak przystało na Dzień Dziecka to występy dzieci - tych najbardziej uzdolnionych z terenu gminy Limanowa. Nie każdy miał okazję widzieć występy naszych młodych artystów podczas II  Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa „MaGa”, toteż umożliwimy Państwu podziwianie na żywo występów naszych gwiazd.

Zaczniemy od wręczenia laureatom (czyli trzem pierwszym miejscom w obu kategoriach) czeków z wygranymi oraz przekazaniu zwycięzcom Szkole Podstawowej nr 2 w Męcinie oraz Gimnazjum Publicznemu w Mordarce statuetek „MaGa”. Następnie nasze dzieci zaprezentują swoje umiejętności.

Podczas  trwania całego pikniku dzieci – całkowicie ZA DARMO będą mogły skorzystać z czterech urządzeń rekreacyjno-zabawowych :

- eurobungee 4-stanowiskowe

- trampolina

- zjeżdżalnia dmuchana

- zamek (chatka) do skakania

- kule wodne

- strzelnica paintballowa

Dzieci dostaną lody od firmy Koral soczki z Tymbarku oraz watę cukrową. Zagwarantujemy naszym najmłodszym pociechom animacje  dla dzieci i całych rodzin pt. "Radość w rytmie zumby", ponadto :-wodzirej, pokaz gigantycznych baniek, mydlanych, aktywny taniec z publicznością, zabawy z chustą,  konkursy sportowe, taneczne, artystyczne, balonowe zoo oraz malowanie twarzy.

 W konkursach, które zostaną przeprowadzone będzie można wygrać  liczne nagrody odbędzie się również loteria.!! Wśród nagród m.in. tablety !!!

Uwaga! Organizator zastrzega, że w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, impreza odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Starej Wsi. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Patronat Honorowy: Wójt Gminy Limanowa

Organizator: Urząd Gminy Limanowa

Współorganizator: Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi

źrodło: Urząd Gminy Limanowa