Gościli reprezentację Polski

W niedzielę 17.05.2015 na tymbarskim Orliku gościła Reprezentacja Polski Oldboyów w futsalu. Po wysłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego, wójt gminy  Paweł Ptaszek przywitał piłkarzy - gości oraz gospodarzy spotkania - drużynę Oldboyów Relaksu Tymbark.

Poinformował jednocześnie, iż reprezentanci Polski odwiedzają miejsca, w których przebywał Św. Jan Paweł II, na terenie całego kraju. Jako że Tymbark był kiedyś na turystycznym szlaku Ojca Św. stąd  też obecność piłkarzy na naszej tymbarskiej ziemi.

Nie mogło zatem zabraknąć ukochanej pieśni oazowej Papieża- Barki.

Następnym punktem programu był mecz towarzyski, w którym do przerwy goście prowadzili 4:1. Po przerwie gospodarze ruszyli do ataku doprowadzając do remisu

5:5. Na kilka minut przed końcem reprezentant przyjezdnych wykonywał rzut wolny

i po pięknym strzale piłka wylądowała w "okienku" naszej bramki.

Mecz zakończył się rezultatem 5:6, a nasi przeciwnicy stwierdzili, iż  niespodziewali

się tak dobrej postawy zawodników Relaksu .

Gospodarz Gminy Tymbark Paweł Ptaszek i zawodnicy Relaksu wręczyli każdemu z gości drobny upominek.

Po sportowych zmaganiach, odbyło się wspólne grilowanie na stadionie KS Tymbark.