Paweł Kukiz wyśmiewa "antysystemowca" Komorowskiego. ZOBACZ FILM

 Paweł Kukiz wyśmiewa "antysystemowca" Komorowskiego. ZOBACZ FILM - niezalezna.pl

foto: screen z youtube

Na kanale KukiziPiersi na You Tube pojawił sie film, obrazujący prawdziwy, lekceważący stosunek Bronisława Komorowskiego i polityków PO do Pawła Kukiza jako kandydata startującego w wyborach na prezydenta. "Pobudka!!! Dobrego Dnia" - napisał Kukiz na swoim profilu na Facebooku udostępnijąc poniższy film, prezentujący dużą dawkę prawdy i humoru.

"Ktoś kto idzie do wyborów, wiedząc, że nie wygra jest nie w porządku wobec wyborców"
 - przypomniana została wypowiedź prezydenta Komorowskiego. To, że kandydatów nazywał frustratami też mu w filmie nie oszczędzono. "Km jest pan Kukiz? - pytał w TVN natomiast poseł Niesiołowski.

Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?

- Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów  :) Śmiech :) . Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta. Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany – napisał ostro Paweł Kukiz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Obiecywał referendum od 5 lat, a teraz taki pośpiech. Bo za dwa tygodnie wyprowadzka

- Nie wierzcie w te referenda. To ściema i granie na czas. Lep. W ciągu 2-3 dni zamieszczę parę postów i krok po kroku wytłumaczę Wam jak oni mając całkowitą świadomość ZEROWEGO wpływu referendum na zmianę ordynacji manipulują naszymi emocjami – dodał kandydat, który startował w wyborach na prezydenta RP.

źródło: Niezależna.pl

ZOBACZ FILM