Orędzie Dudy do Polaków: „Proszę Państwa o głos. Nie będziecie musieli się wstydzić”

Orędzie Dudy do Polaków: „Proszę Państwa o głos. Nie będziecie musieli się wstydzić” - niezalezna.pl
foto: KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W ostatnim dniu kampanii wyborczej Andrzej Duda wystąpił z orędziem do Polaków i zaapelował o głosy. Zapewnił, że jako prezydent będzie ciężko pracował, a wyborcy nie będą się musieli za niego wstydzić.

- 10 maja będziemy wybierać przyszłość kraju, naszych rodzin i nas samych. Los jest w naszych rękach. To od naszej decyzji zależy w jakiej Polsce chcemy żyć, jakiej Polski chcemy dla naszych dzieci i wnuków. Marzy mi się Polska wielkich szans i możliwości. Polska, która traktuje wszystkich swoich obywateli równo, w której zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo, w której prezydent wybrany przez naród czyni wszystko, aby żyło się jak najlepiej jego rodakom, w której prezydent godnie swoich rodaków reprezentuje. Przyszłość ma na imię polska tylko musimy w to uwierzyć – mówi Andrzej Duda.

Jednocześnie kandydat Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział, że jako prezydent będzie ciężko pracował i nie zawiedzie pokładanego w nim zaufania.
 
- 10 maja proszę Państwa o głos. Dotrzymam danego słowa. Będę każdego dnia ciężko pracował dla was. Nie będziecie musieli się wstydzić – oświadczył Andrzej Duda.

ZOBACZ ORĘDZIE:
 

źródło: Niezależna.pl