Agata Duda o mężu: Zaufałam mu 20 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam

 Agata Duda o mężu: Zaufałam mu 20 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam - niezalezna.pl

foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

W czwartek w Warszawie zakończyła się kampania prezydencka kandydata Prawa i Sprawiedliwości, Andrzeja Dudy. Niezwykle mocnym akcentem było wystąpienie jego żony Agaty. „Zaufałam mu 20 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam” – powiedziała.
 
Oficjalne zakończenie kampanii kandydata PiS na prezydenta Polski odbywało się w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Naszą relację z wydarzenia można przeczytać TUTAJ.
 

fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska


fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Przed nami najważniejsze święto demokracji. W najbliższą niedzielę odbędą się wybory prezydenckie. Będziemy wybierać prezydenta, wybierzmy prezydenta mądrze. Wybierzmy człowieka, który będzie nas godnie reprezentował, wybierzmy człowieka uczciwego. Ja będę głosować na Andrzeja, mojego męża. Nie dlatego, że go bardzo dobrze znam. Zaufałam Andrzejowi dwadzieścia lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam. Kiedy obiecuje życie w godnej Polsce, to nie jest pusta obietnica – podkreśliła Agata Duda.
 


„Godne życie w bezpiecznej Polsce" - tym hasłem w ostatnich dniach kampanii prezydenckiej posługiwał się kandydat PiS. Kilka dni temu Duda podpisał "umowę programową" z NSZZ Solidarność.


fot. twitter.com/JanMJackowski

źródło: Niezależna.pl