Z kroniki policyjnej 15 - 19 listopada

15 listopada około południa w Glisnem przygnieciony ciągnikiem zginął 65 letni mężczyzna. Traktor, którym orał pole przewrócił się na miedzy. Życia temu człowiekowi niestety już uratować się nie dało. Na miejscu pracowała Pani Prokurator z limanowskiej prokuratury, technik kryminalistyki z KPP Limanowa, oraz mszańscy policjanci. Decyzją prokuratorki ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. 

Czynności prowadzą policjanci z komisariatu w Mszanie Dolnej.

18 listopada  wieczorem w limanowskim szpitalu pomimo reanimacji zmarł 37 letni mężczyzna. Został on przywieziony karetką z jednej z limanowskich ulic gdzie naprawiał reklamę świetlną. Wszystko wskazuje na to, że człowiek ten został porażony prądem. Na miejscu tej tragedii pracowała Pani Prokurator  z tut. Prokuratury, był również biegły z zakresu elektrotechniki, technik kryminalistyki i grupa dochodzeniowo - śledcza. Ciało zabezpieczono do badań, które określą przyczynę zgonu.

Czynności prowadzą policjanci z Limanowej.

19 listopada o godz:p 18:30 w Limanowej na ul. Piłsudskiego n/n zamaskowany sprawca usiłował dokonać rozboju na właścicielce obiektu handlowego poprzez grożenie jej nożem żądał wydania pieniędzy pochodzących z utargu. Jednak z uwagi na zdecydowaną reakcję właścicielki oraz pojawienie się innych osób w sklepie sprawca uciekł. Sprawę prowadzi KPP w Limanowej.

19 listopada o godz. 11:50 w Starej Wsi 37-letnia kierująca pojazdem opel astra w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kierująca trzeźwa, ukarana mandatem.

Źródło: KPP Limanowa