Małopolska Liga Juniorów. Limanovia rozbiła Górnik.

Bramki: Porębski x3, Kożuch x2, Król

Skład: Kordeczka - Trojański, Gąsiorek, Smoleń, Talar(Golonka) - Bubula(Dutka) - Śliwa(Piszczek), Porębski, Król(Sułkowski), Wójtowicz(Kurek) - Kożuch a ponadto Pietrzak, Mordarski

Okazale wypadł debiut naszego zespołu w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Nasza drużyna bezapelacyjnie zwyciężyła na wyjeździe Górnik Wieliczka. Wynik powinien być znacznie wyższy, jednak gospodarzom w drugiej połowie dopisywało szczęście i długo nie mogliśmy podwyższyć prowadzenia 4:0 wypracowanego do przerwy. Jednak pod koniec spotkania gdy "Górnicy" opadli już całkiem sił udało nam sie dołożyć jeszcze 2 bramki. Na pochwałę zespół zasługuje na pewno za pierwszą połowę. Mimo że pierwsze 10 minut nerwowe w naszym wykonaniu to jednak kolejne dawały coraz więcej jakości w rozegraniu, co automatycznie przekładało się na dogodne pozycje strzeleckie. Słowa uznania należą się całemu zespołowi, jednak kluczowe role w tym spotkaniu należały do Sławka Porębskiego - zdobywcy 3 bramek, Mateusza Króla - imponującego walecznością i determinacją, Wojtka Wójtowicza - który był nie do zatrzymania na skrzydle. Mam nadzieję, że taki mecz doda naszym zawodnikom pewności i wiary we własne umiejętności w kolejnych meczach na poziomie Wojewódzkim. Następnym przeciwnikiem będzie Dunajec Nowy Sącz, z którym mecz rozegramy w przyszłą sobotę o 10.00 na wyjeździe.

PS. Niestety mecz ten miał też negatywny wymiar, gdyż kontuzji nabawił się Kamil Śliwa, który po meczu wylądował w szpitalu. Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale nasz zawodnik musi zostać na oddziale na obserwacji. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Trener: mgr Mirosław Smoleń