To był Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy, Firm i Instytucji

25 lipca w Limanowej odbył się Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy, Firm i Instytucji. Zawody Organizatorem zawodów był Powiat Limanowski, Zespół Placówek Oświatowych - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy PL. Zwycięzcą turnieju został TRANSBLACH, drugie miejsce zajął EMBRUK, a trzecie GOL

Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów, które w wyniku odprawy z opiekunami i przeprowadzonym losowaniu podzielono na 2 grupy.

Mecze zostały rozegrane w systemie mieszanym – eliminacje w grupach „każdy z każdym” a następnie odpowiednio mecze finałowe  ( 1 z 1, 2 z 2 , 3 z 3 ).