IX Międzynarodowy Puchar Arcusa w Krynicy

W sobotę 31 maja 2014 r. klub LKS Taekwondo Tymbark brał udział w IX Międzynarodowym Pucharze Arcusa w Krynicy. Zawodnicy tymbarskiego klubu uzyskali łącznie 15 medali w trzech kategoriach  kyorugi,  poomsae i sprawność  (walka sportowa, układy) – mówi Stanisław Opach 3 dan, trener tymbarskiej sekcji taekwondo.  Złoto wywalczyli: Klimek Izabela, Klimek Jakub i Banach Marcelina, srebro przypadło w udziale: Pytel Justyna, Klimek Filip, Garbień Ewa, Klimek Jakub i Natalia Józkowicz, brąz zdobyli: Grochmal Julia, Piętoń Łukasz, Klimek Gabriela, Piętoń Wojciech, Zapała Gabriela i Natalia Józkowicz.
Najlepszą zawodniczką naszego klubu okazała się Izabela Klimek, która zdobyła po zaciętej walce aż dwa złote medale w kyorugi i poomsae. Najmłodszą zawodniczką była Natalia Józkowicz (9 lat), która startowała tylko w konkurencjach sprawnościowych. W zawodach wzięło udział 140 zawodników i zawodniczek z 6 polskich i 4 słowackich  klubów. W rywalizacji drużynowej nasz klub zajął wysokie czwarte miejsce – kończy Stanisław Opach. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.