Motor Lublin - Limanovia 4:1

Trwa niemoc Limanovii Szubryt w meczach wyjazdowych.

Mecz toczył się w ciężkich warunkach pogodowych przy cały czas padającym deszczu.

W sobotnim spotkaniu Limanovia doznała wysokiej porażki z Motorem Lublin, z zespołem występującym pod wodzą nowego trenera Mariusza Sawy. Limanovię pogrążył był czołowy snajper II ligi wschodniej Maciej Tataj, który w tym spotkaniu zdobył trzy bramki w 34, 74 i 86 minucie.

Jedno trafienie zaliczył także Piotr Karwan. Tak, więc trzy punkty pozostały w Lublinie!

Do przerwy było jednak tylko 1:0. Tuż po zmianie stron po udanym dośrodkowaniu z rzutu rożnego na 2:0 podwyższył Piotr Karwan.

Limanovia odpowiedziała za sprawą Rafała Komorka, ale Tataj pięć minut po kontaktowej bramce Limanovii znowu dał swojej drużynie dwubramkowe prowadzenie.
Ten sam zawodnik ustalił też wynik, w 86 minucie.

Przypominamy, że w spotkaniu między tymi drużynami w rundzie jesiennej wygranym przez Limanovię 3:2 obydwie bramki dla Motoru były również autorstwa tego zawodnika.