Dwa Medale na Mistrzostwach Województwa Młodzików

W dniu 12.04.2014 r. w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików.
W turnieju wystąpiło siedmiu zawodników klubu UKS Płomień Limanowa:  Julia Domiter, Julia Odziomek, Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Dawid Piechnik, Jan Wysowski oraz Karol Czop.

W kategorii chłopców bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Sułkowski, który w meczu finałowym pewnie pokonał  Mateusza Zębalę (KS Bronowianka) nie tracąc żadnego seta.

Równie dobrze spisał się Dawid Kosmal, który swoją rywalizację zakończył w przedziale miejscowym 5-8.
Kolejny zawodnik naszego klubu - Dawid Piechnik uplasował się w przedziale 9-12.

W grze deblowej Bartosz Sułkowski wraz z Dawidem Kosmalem zajęli bardzo wysokie II miejsce,  przegrywając tylko z drużyną ze Szczytnik w składzie:  Arkadiusz Kołos, Maksymilian Kutaj.

Wśród dziewcząt Julia Domiter, która jest żaczką pierwszy rok, po bardzo dobrej grze ze starszymi zawodniczkami Julia zajęła miejsce w przedziale 13-16.

W turnieju brali równie udział:  Julia Odziomek, Jan Wysowski oraz Karol Czop.