Siatkarze GSKS Laskowa pokonali SKS Słopnice 3:0 w 15 kolejce IV ligi mężczyzn

Siatkarze GSKS Laskowa pokonali SKS Słopnice 3:0 w 15 kolejce IV ligi mężczyzn. Do rozegrania zostały 3 kolejki. W tabeli bez wielkich zmian.

17 kolejka IV ligi mężczyzn:
GSKS Laskowa - SKS Słopnice 3:0 (25:21, 25:13, 25:22)
Pierwszy set lepiej rozpoczęli goście obejmując prowadzenie 8:5, jednak GSKS powoli odrabiał straty doprowadzając do stanu 14:14, następnie 16:16. Od tej pory zaczęli dominować gospodarze obejmując prowadzenie 20: 17 i powiększając jeszcze bardziej tą przewagę wygrali pierwszą partię 25:21. Drugi set zespół z Laskowej rozpoczął znakomicie, objął prowadzenie 6: 0, następnie 10:3. Gdy wydawało się, że zespół gości zaczyna odrabiać straty, nasz zespół ponownie zwiększył przewagę, tym razem do 10 punktów. Fantastyczny set w wykonaniu naszych zawodników i widoczna wielka przewaga w ataku dały w efekcie bardzo wysokie zwycięstwo w 2 partii - 25:13. Trzeci set nasi zawodnicy rozpoczęli dobrze, już na początku objęli prowadzenie 7: 5, by ją jeszcze powiększyć do stanu 13:8. Pomimo, że zespół gości starał się odrabiać straty (14: 13) GSKS w końcowym etapie trzeciej partii znów odskoczył rywalowi, zapewniając sobie spokojną końcówkę. Trzecia partia zakończyła się wynikiem 25:22. Na pochwałę zasługuje bardzo dobra gra naszych przyjmujących: Grześka Sromka oraz Olka Wandasa.