Turniej w piłce nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Słopnice

Zwycięzcą tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej została drużyna "Znajomych Sędziego". Zawody rozegrane zostały w dniach 22-23 lutego br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach.
W turnieju łącznie udział wzięło 16 drużyn, które zostały rozlosowane do czterech czterozespołowych grup. Pierwszy dzień rozgrywek rozstrzygnął klasyfikację w grupach z których zwycięzcy oraz zespoły z drugich miejsc awansowali do etapu finałowego. W tym etapie osiem zespołów zostało podzielonych na dwie grupy: GRUPA A    1.BAD BOYS 2.WAFELKI 3.FOR FUN 4.BLACK DEVILS TEAM GRUPA B 1.ZNAJOMI SĘDZIEGO 2.ZIELONE SZATANY 3.EKIPA 4.RAPIDITY Najlepszymi drużynami grup zostały drużyny: For Fun i Wafelki (Grupa A) oraz Zielone Szatany i Znajomi Sędziego (Grupa B), które następnie zmierzyły się w półfinałach. Zwycięzcami półfinałów okazały się drużyna Znajomych Sędziego pokonując For Fun 7:2 oraz Zielone Szatany zwyciężając Wafelki 2:1. W meczu o 3 miejsce wyraźnie lepsza okazała się drużyna For Fun pokonując zespół Wafelków 6:2, zapewniając sobie tym samym miejsce na podium. W finale tegorocznego turnieju Znajomi Sędziego okazali się skuteczniejsi od zawodników drużyny Zielone Szatany 2:0 po dwóch bramkach Szczepana Golińskiego, który z rąk Wójta Gminy Słopnice Pana Adama Sołtysa odebrał puchar dla najlepszej drużyny. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Kazimierz Pach (Zielone Szatany) - najlepszy bramkarz turnieju. Szczepan Goliński (Znajomi Sędziego) - król strzelców turnieju. Łukasz Ryz (For Fun) - najskuteczniejszy zawodnik turnieju. Klasyfikacja turnieju: 1.Znajomi Sędziego 2.Zielone Szatany 3.For Fun 4.Wafelki Wszystkim drużynom dziękujemy za sportowe emocje, zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy już dzisiaj na edycję letnią turnieju, która zostanie zorganizowana w miesiącu lipcu br. Źródło: www.slopnice.pl